Bilgi: Lisans programlarımız hakkında detaylı bilgiye adaybilgi.bilkent.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Hoş Geldiniz!

Son Haberler

Prof. Ayhan Altıntaş danışmanlığındaki doktora öğrencimiz Polat Göktaş, elektromanyetik alanındaki çalışmalarını teşvik etmesi amacıyla 2017-2018 Akademik Yılı IEEE Antennas and Propagation Society (AP-S) Doktora Araştırma ödülüne hak kazandı.


IEEE Antennas and Propagation Society (AP-S), elektromanyetik alanında araştırma yapan öğrencileri desteklemek amacıyla her yıl en fazla on öğrenciye doktora bursu vermektedir.

2017 Yaz dönemi final programına buradan ulaşabilirsiniz.

Bölümümüz tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Sanayi Odaklı Bitirme Projeleri Fuarı, 5 Haziran'da Mithat Çoruh Amfi'de gerçekleşecektir. Bu etkinliğe sanayiden ve akademiden katılımcılar, tüm fakülte üyeleri ve aileleriyle birlikte öğrenciler davetlidir.

Etkinliğin canlı yayınına buradan ulaşılabilir.

2016-2017 Bahar dönemi final sınavları programına buradan ulaşabilirsiniz.

Bölümümüz ve IEEE Bilkent Öğrenci Kolu tarafından organize edilen 28. IEEE Lisansüstü Araştırma Konferansı, 24 Mart tarihinde gerçekleşti. Bu seneki konferansın içeriğinde 66 sözlü sunum, 62 poster sunumu ve 3 demo sunumu yer aldı.
Konferansın sonunda bir resepsiyon ve ödül töreni düzenlendi. En iyi sunumları yapan araştırmacılar bölümümüz tarafından ödüllendirildi. Bu kapsamda dört "en iyi sözlü sunum" ve iki "en iyi poster sunumu" ödülü verildi.

Etkinliğin fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.Etkinlikler

Yararlı Bağlantılar