Hoş Geldiniz!

Son Haberler

Bölümümüz ve IEEE Bilkent Öğrenci Kolu tarafından organize edilen 28. IEEE Lisansüstü Araştırma Konferansı, 24 Mart tarihinde gerçekleşti. Bu seneki konferansın içeriğinde 66 sözlü sunum, 62 poster sunumu ve 3 demo sunumu yer aldı.
Konferansın sonunda bir resepsiyon ve ödül töreni düzenlendi. En iyi sunumları yapan araştırmacılar bölümümüz tarafından ödüllendirildi. Bu kapsamda dört "en iyi sözlü sunum" ve iki "en iyi poster sunumu" ödülü verildi.

Etkinliğin fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Lisansüstü Erken Başvuruları 27 Mart 2017 tarihine kadar buradan yapılmalıdır.

Bölümümüzü yakından tanımak ve lisansüstü araştırmalarımızı incelemek için 24 Mart 2017 Cuma günü düzenleyeceğimiz Graduate Research Conference 2017 etkinliğimize davetlisiniz. Konferans programına buradan ulaşabilirsiniz.


2016-2017 güz dönemi final programına buradan ulaşabilirsiniz.Sevgili son sınıf öğrencilerimiz,

Geçen sene olduğu gibi bu sene de akademik yılın sonunda bir ödül töreni düzenleyerek mezun olan öğrencilerimizin çeşitli kategorilerdeki başarılarını ödüllendireceğiz. Ödül kategorileri ve başvuru şartlarının detayları buradadır.

Lisansüstü öğrencilerimizden Bahadır Çatalbaş ve Burak Çatalbaş, Prof. Dr. Ömer Morgül danışmanlığında Team Bilkent takımı olarak katıldıkları TÜBİTAK 2016 Uluslararası İnsansız Hava Araçları (İHA) yarışmasında Sabit Kanatlı Hava Araçları dalında üçüncülük ödülünü kazanmışlardır.


Etkinlikler

Yararlı Bağlantılar